Prime Akademi

Eğitmenlerimiz

Nem Ayşen İpekoğlu
Nem Ayşen İpekoğlu

Sosyolog / Koç

1964 yılı doğumlu olan Nem Ayşen İpekoğlu; ortaokul ve lise tahsilini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra 1982 yılında ODTÜ İşletme Bölümü’ne girmiştir. Mezun olduktan sonra kariyerine Koç-Amerikan Bankası’nda başlayan İpekoğlu; Ankara’da birçok şubede çalışmış ve bu esnada çeşitli kademelerde uzmanlık ve yöneticilik yapmıştır. Banka için çok önemli projelere de imza atmıştır. 2008 yılında bankadan emekli olduktan sonra Avrupa Birliği projelerinde çalışmaya başlamış ve bu süre zarfında 8 projede hem kordinatör hem de finans yöneticisi olarak görev almıştır.
 
25 yılı aşkın meslek hayatında işe yeni başlayanlara, işbaşı ve teknik eğitimler vermiş; üniversitede okuyan öğrencilere mentörlük yapmıştır. 2012 yılında Anka Koçluk Eğitim ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde temel, ileri düzey ve uzman koçluk eğitimlerini tamamlamış ve profesyonel koçluk çalışmalarına başlamıştır. Daha sonra ICF onaylı NLP uygulayıcısı sertifikası alarak ve eğitimci eğitimini tamamlayarak koçluk uygulamalarını geliştirmiştir.
 
Öğrencilere, takımlara ve yöneticilere koçluk yapmakta, kurumlara koçluk temelli kişisel gelişim eğitimleri vermektedir. Bunun yanında, amatör olarak çeşitli tiyatro ve drama çalışmaları yapmış, ‘’Sokak Yazarları’’ adlı edebiyat grubuna katılarak bir öykü kitabına imza atmış ve halen TED Ankara Koleji Mezunları Derneği’nin Akapella korosunda çalışmalarına devam etmektedir. Evli ve bir çocuk annesidir.
Anketimize Katılın!