Prime Akademi

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Bu metin  Ebru Güven şahıs şirketinin ve Ebru Güven şirketinin markası olan Prime Akademi ile www.primeakademi.com internet sitesinin bilgi güvenliği politikası hakkında  size bilgilendirmek için hazırlanmıştır. 

Ebru Güven şahıs şirketi  https://www.primeakademi.com/  internet sitesi ve sosyal medya kanalları üzerinden Prime Akademi markası ile  eğitimler konusunda faaliyet gösteren bir çalışma platformu olup interaktif eğitim, danışmanlık ve organizasyon hizmetleri sunan  bünyesinde alanında uzman kadrosu olan profesyonel bir eğitim ve danışmanlık şirketidir.
İş bu internet sitesinin abonelik veya üyelik gerektirmeyen sayfalarını, kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, hizmet, eğitim, ürün ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  

İş bu internet sitesini ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde temin edilmekte olup sizin bilginiz dahilinde tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz  tarafımızca korunmaktadır. Bilgilerinize izinsiz erişim ve bilgilerin ifşa edilmesini engellemek ve verilerin doğru şekilde saklanarak uygun biçimde kullanılmasını sağlamak için şirketimiz  bütün makul güvenlik önlemlerini alır.  Prime Akademi, üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere saklar.  Kişisel bilgileriniz kanuni yükümlülükler istisna olmak kaydıyla sizin haberiniz veya onayınız olmadan hiçbnir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır. 

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumluğunda olduğunu tarafınıza bildiririz.

Online eğitim ya da danışmanlık satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileri www.primeakademi.com  tarafından saklanmamaktadır. Ödeme kuruluşu altyapısı ( moka.com ) ile direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır. Ayrıca  www.primeakademi.com  hiçbir suretle telefonda ya da mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir
Online eğitim platformu kullanıcımız iseniz bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz.

İşbu internet sitesinde, Prime Akademi  tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz ( Örn; shopify.com ). Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer internet sitelerinin ve  şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.
Prime Akademi  , bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Prime Akademi   çatısı altında verilen servis ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgi almak, üyelik işlemlerini gerçekleştirmek veya üyelikten ayrılmak için veya bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında www.primeakademi.com  ’ye sormak istediğiniz soru olursa her zaman bilgi@primeakademi.com    e-posta adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.
Ebru Güven 
bilgi@primeakademi.com  
0530 086 88 06 

Anketimize Katılın!