Prime Akademi
Billur Bahman Memmedli

Moleküler Biyolog ve Biyoenerji Uzmanı

Billur Bahman Memmedli

Kategori

Eğitimler

İnceleme

  • (4/5)

Öğrenciler

3 Kişi

Mirasımız Hologenetik Hafıza Eğitimi

Eğitmen: Dr. Billur Bahman Memmedli – Moleküler Biyolog / Biyoenerji Uzmanı
 

Nedir: Asırlar süren evrimleşme (gelişim) sürecinden geçmiş olan atalarımızdan bize kalan DNA’mızdaki mirasa hologenetik hafıza diyoruz. Fakat genetik mirasımızı kavramaya izin vermeyen içimizdeki korkulardır, aynı zamanda bu mirasa doğru bizi hareket ettiren de korkudur. Sağlıklı bedene sahip olmak zihinsel, duygusal, fiziksel, ruhsal gelişimin ana şartıdır.

Bu eğitimle ilişkileri iyileştirmek için-yaşam alanınıza nasıl, neden ve kimleri çektiğinizi ve kimleri ittiğinizi ve bu esasta devamlı benzer ilişkilerin içinde neden olduğunuzu sorgular ve bunun çözüm yollarını keşfedip doğru ilişkiler kurmaya öğrenirsiniz. Gen Ailenizi bulma yolunda ilerler, ana arkeotipiniz ve yolculukta yardımcı arkeotiplerinizle tanışırsınız.

Sağlıklı bedene sahip olmak zihinsel, duygusal, fiziksel ve ruhsal gelişimin ana şartıdır.

Nasıl Uygulanır: 3 modül halinde eğitim verilmektedir.
 
1. Modül:
 
Ø Amaç: 64 Gen anahtarının 32 Program eşinin Gölge, Atma ve Ermişlik frekanslarıyla çalışarak kendinizle ilgili gölge frekans boyutlarını fark edip, gözlemleyip, kabul edip bilinç dalga boyutunuzu yükselterek gölgeden (karanlık, korkudan) çıkmayı başarmaktır.
 
Ø Süreç: Çalışma sizin özel hologenetik hafıza diziliminiz esasında devam ediliyor. Bu kendinize ait karmık dönemde nasıl bir genetik yapıya sahip olduğunuzu ve neden böyle bir dizilime ihtiyaç duyduğunuzu anlıyor ve karmik borçlarınızı ödeme süreçlerini hızlandırıyorsunuz.
 
Eğitim Süresi: 8 ay, haftada 2 saat
Eğitim ücreti: aylık 850 TL
 
2. Modül:
 
Ø Amaç: Genetik Hafızamızda kaydını taşıdığımız Genetik Aileyi Bulma çalışmasıdır. Gen yapımızda kayıtlı yaşam yolculuğumuzun her aşamasında bize pusula olan arkeotiplerle ilgilidir.
 
Ø Süreç: Çalışma sırasında bu ailelerin hepsinin konumları, durumları ve onları yöneten kimyayla tanışıyoruz ve çalışma sonunda ise hologenetik dizilimimizden zamanda hızlı bir şekilde aile, toplum karmik kredilerinizi ödeme yolunda hızla ilerliyorsunuz.
 
Eğitim Süresi: 6 ay, haftada 2 saat
Eğitim ücreti: aylık 850 TL
 
3. Modül:
 
Ø 64.Gen Anahtarı ve Beden Sağlığı –Bağışıklık, Sindirim ve Kalp Dolaşım sistemleri –kursudur
 
Ø Süreç: Bu kursta Bedenin ve anne döl yatağına düştükten sonra cenin evrimleşme sürecinde nasıl tasarlandığımızı ve Gen Anahtarının bu gelişim sürecinde hangi amaçla bedenimize yerleştiğini ve daha sonra Beden sistemlerinin hepsinin oluşumunu nasıl inşa ettiğini öğreniyoruz. Hologenetik Hafıza dizilimimizde Beden sağlığınızı yapılandıran Gen Anahtarını ve evrimleşme sürecinde inşa edilen Merkezlerdeki Gen Ananahtarı yapılanması kendi sağlığınızla ilgili size doğru ip uçlarını fark ediyorsunuz. Bedenin ne kadar önemli olduğunu ve çok önemli yere yerleştirdiğimiz zihnin hiçbir şartlarda bedeni anlama gücünün olmayacağını anlıyorsunuz. Bedenin bu yaşam yolculuğunuzda aracınız olduğunu ve şartlar ne olursa olsun ona yeterli değeri vermeniz gerekliğini aydınlanması yaşıyorsunuz.
 
Eğitim Süresi: 6 ay, haftada 2 saat
Eğitim ücreti: aylık 850 TL
  • Süre 2 saat
  • Dersler 32 Adet
  • Sınav Yok
  • Yetenek Tüm Seviyeler
  • Dil Türkçe
  • Değerlendirme Evet
6.800,00
Mirasımız Hologenetik Hafıza Eğitimi eğitimi hakkında daha fazla bilgi için bize ulaşın.
Anketimize Katılın!