Prime Akademi
Nem Ayşen İpekoğlu

Sosyolog / Koç

Nem Ayşen İpekoğlu

İnceleme

  • (4/5)

Öğrenciler

3 Kişi

Öğrenci Koçluğu – Üniversite Öğrencileri ve Yeni Mezunlar için Kariyer Koçluğu

Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar için kariyer koçluğu hizmetidir. İş hayatına yeni adım atacak öğrencilerin ve mezunların kariyer hedefi ve yol haritalarını belirlemelerine destek olarak iş hayatına bir adım önde başlamalarını sağlamaya çalışır.
En az 6 görüşme tavsiye edilir. Paket tekliflerimizi aşağıdan takip edebilirsiniz.
 
Süreci kendini tanıma görüşmeleriyle başlatan kariyer koçu, takım çantasında bulunan çeşitli teknik ve modellerle, kişinin kendisi ve meslek/kariyer opsiyonlarıyla ilgili farkındalık oluşturmasına destek olur. Koç, kişilere mülakat performansları ve CV’leri ile ilgili geri bildirim verir; güçlü ve geliştirilmesi gereken yönleri tespit edilmesine yardımcı olur, planlama ve hedef belirleme sürecine destek olur. Süreç boyunca da kişinin gerçek hayatta katıldığı iş görüşmeleri, kariyer koçları tarafından takip edilir ve kişiye destek olunur.
 
Kişi kendisini ifade etme yeteneğini artırır, özgüveni artar. İş hayatına doğru yerden başlama yollarını keşfeder. İş-özel hayatına dair isteklerinin ve hedeflerinin farkına varır. Kariyer planlama ve gelişim sürecini oluşturabilir. Bununla beraber kişi iş görüşmesi heyecanını yenmesine yardımcı olacak teknikler kazanır, mülakatlarda kendini ifade etme becerisi güçlenir.
 
Farklı Paketlerimiz Mevcuttur:
- Bir seans görüşme - 450 TL
- 6 görüşme satın alınırsa : Son görüşme hediye edilir. İlk görüşmeden memnun kalmazsanız aynı gün bize bildirmeniz koşuluyla geri kalan ödemelerinizin para iadesi yapılır.
 
10 görüşme satın alınırsa : Toplam ödemeden yüzde 20 indiriim yapılır. İlk görüşmeden memnun kalmazsanız aynı gün bize bildirmeniz koşuluyla geri kalan ödemelerinizin para iadesi yapılır.

Paket alımlarında ilk görüşme 1.5 saat olarak gerçekleştirilir.

  • Süre 1 Saat
  • Dersler 0
  • Sınav 0
  • Yetenek Tüm seviyeler
  • Dil Türkçe
  • Değerlendirme Evet

Ders içeriği hakkında ve detaylı bilgi için iletişime geçin !

Anketimize Katılın!