Prime Akademi

Yazarlarımız

21 Haziran 2020 Güneş tutulması – Astroloji Sohbetleri
08 Mart 2021 Pazartesi

“Siz siz olun, hiçbir şey için “son” demeyin. Neyin gerçekten “son” olduğunu bilemezsiniz.

Hayat bazen, sonuncuyu çoktan yaşatmıştır size, esaslı bir finali bile çok görür. Bazense “Bir daha olmaz” zannettiğiniz şeyi, ummadık anda karşınıza çıkarıverir”

Güneş tutulmaları işte tamda böyle zamanları tetikler neyin ‘son’ neyin başlangıç olduğunu anlayamadan olayların içinde buluruz kendimizi..

Tam yapacak bir şey yok peki tamam deyip kabullendiğimizde başka yollar olduğunuda gösterir, ışık tutar hayatımıza..

Yengeç burcunda gerçekleşecek olan Güneş tutulması hepimize yenilik yapmak İçin yeni alanlar açtığında acaba kolayca geçip fark edip, ciddi planlara girişip, bunları hayata geçirebilecek miyiz..???

Yoksa yengeç’in o evhamlı, illa güvenli kabuğunda kalma isteğinde olan, endişeli, kaygılı, duygusal tarafına sıkı sıkı tutunup öylece kalacak mıyız ..!!!

 

‘Bir gözün geçmişte bir gözün gelecekte ise bu "An"a Şaşı bakarsın.’

Yengeç geçmişi anılarını her an canlı tutar onlara tutunur bırakmak istemez ama işte böyle büyük tutulmalar geçmişi silmek yeni geçmiş tarih yazmak İçin gelir..

Yeni tarih yazmak İçin öncelikle etkilenen ‘Yengeç, Oğlak, Terazi, Koç, Aslan’ burçları olup ..Bu burçlarda gezegenleri olanların önümüzdeki 6 ay toz pembe geçmeyeceğini söyleyebilirim

Merkür yengeç retro, Mars Koç transiti ve buna eşlik edecek olan Satürn abimiz güvenlik konularından başlayıp duygusal konulardan çıkıp hayatımızı ve bizzat bizi başka yerlere taşıyıp yuvalandıracak enerjileri hayatımıza getirecektir

21 Haziran yengeç Burcu güneş tutulması hepimize şifa olsun.

 

Astrolog Aylin Pekel

Bu yazıyı toplam 79 kişi okudu.
Yorumlar
Henüz Yorum Yazılmamış ilk yorumu siz ekleyin!...
Anketimize Katılın!