Prime Akademi

Eğitmenlerimiz

Sezin Çağlayan
Sezin Çağlayan

Networking Uzmanı/Eğitmen

TED Ankara Koleji fen alanında öğrenim gördükten sonra, Çankaya Üniversitesi ‘Endüstri Mühendisliği’ bölümünü başarıyla tamamladı. Profesyonel kariyer hayatına, 2002’de İngilizce ve Matematik dersleri vererek başlayan Çağlayan; 2005 senesinde kurumsal çalışmalarına pazarlama alanında devam etti.
 
2007 yılında mühendislik eğitimini yönetimsel olarak geliştirmek amacıyla Londra’ya yerleşti.
 
‘İşletme’ alanında diploma programını başarı belgesi alarak tamamladı. Eğitiminin hemen ardından, Londra’daki bir dil okulunda pazarlama bölümünde stajına başladı. Yürüttüğü projelerdeki başarısından dolayı gelen çalışma teklifi üzerine, bu alandaki profesyonel kariyerini birkaç sene süre ile Londra’da devam ettirme kararı aldı.
 
Okulda yürüttüğü pazarlama çalışmaları ile eş zamanlı olarak kurduğu turizm firma faaliyetleri kapsamında; Londra’da kişilere ve gruplara özel günlük geziler, kültürel ve eğitim turları organize etti.
 
Projelerini tamamladıktan sonra 2010 yılında eğitim danışmanlık alanında çalışmalarına Türkiye’de bir danışmanlık şirketinde devam etti. 2012-2017 yılları arasında Koç Holding bünyesinde; ‘Satış & Pazarlama’, devamında İnsan Kaynakları ‘Kurumsal İletişim’ birimlerinde çalıştı. Holding bünyesinde yaklaşık olarak 2.000 personele çalışan bağlılığını destekleyici şirket içi eğitimler verdi.
 
Eğitmen uzmanlığını, uluslararası geçerliliğe sahip kurumlardan aldığı yaklaşık 1.000 saatlik davranış bilimleri eğitimleri ile tamamladı.
 
2017 yılı itibari ile; edindiği bilgi birikimi ve profesyonel deneyimini geniş kitlelerde farkındalık yaratma vizyonuyla, kendi tasarımı ile oluşturduğu eğitim, seminer ve etkinlikler düzenlemektedir.
Anketimize Katılın!